1. Home
  2. About Us
  3. Hakkımızda: Turkey

Hakkımızda: Turkey

Küresel pazarları anlamak

Euromonitor International bağımsız stratejik pazar araştırması sunmada dünyanın önde gelen şirketidir. Bizler dünyanın her yerindeki binlerce ürün ve hizmet üzerine veriler ve analizler oluştururuz.

Tüm bölgeler, ülkeler, kategoriler, kanallar ve tüketiciler için tarafsız geçmiş eğilimleri saptama ve tahminler yürütme konusunda bağımsız pazar araştırması uzmanları olan bizlere güvenebilirsiniz. Yenilikçi pazar araştırması ürünlerimiz, analiz uzmanlarımız tarafından hazırlanan güvenilir raporlarımız ve günlük güncellemelerimiz Euromonitor International'ı tüm kuruluşlar için temel bir kaynak haline getirmektedir.

Euromonitor International'ın geniş ülke içi analiz uzmanları ağı, günümüzün uluslararası ticaret ortamında gerek duyulan yerel ticaret bilgilerini derinlemesine sunmaktadır. Küresel endüstri uzmanlarından oluşan ekiplerimiz, araştırmalarımızın uluslararası açıdan tutarlı olmasını sağlamaktadır.

Dünyanın her yerindeki ofislerimiz, 80'den fazla ülkede bulunan analiz uzmanlarımız ve bütün önemli eğilim ve faktörler üzerine olan pazar araştırmalarımızla, tüketici değişimlerinin arkasında yatan gerçek hikayelere her yönüyle erişmenizi sağlıyoruz. Gelişmekte olan ülkeler ya da gelişmiş ekonomiler: biz öncelikle bir sonraki fırsatı tespit ederiz.

Pazar araştırması ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için hemen bugün bizimle iletişime geçin.

Kullandığımız

Yöntemler Hakkında

Daha Fazla Bilgi Edin

Bize Ulaşın

DUBAI

Tel: +971 4 372 4363

Info-MENA@euromonitor.com

LONDON

Tel: +44 20 7251 8024

info@euromonitor.com

Diğer Ofisler

PASSPORT

Sektörlor ülkeler ve tüketiciler için küresel araştirma veritabanı

DAHA FAZLA BILGI EDIN​​

EUROMONITOR CONSULTING

Ayrıcalıklı ihtiyaca özel ticari araştirmalar

DAHA FAZLA BILGI EDIN

MARKET RESEARCH REPORTS

Tüm kuruluşlar için pazar araştırması raporları

DAHA FAZLA BILGI EDIN​​

RESEARCH MONITOR

Ticari referans veritabanımız

DAHA FAZLA BILGI EDIN​​