1. Home
  2. About Us
  3. Hakkımızda: Turkey
  4. Market Research Reports Turkey

Market Research Reports Turkey

Euromonitor Raporları Hakkında

Euromonitor Danışmanlık, tam olarak ihtiyaçlarınıza uyarlanmış stratejik ticari istihbarat sağlar. Bizler tüketici, ticaret, sanayi ve hizmet endüstrileri alanında uzmanlığa sahibiz.

Strateji, pazarlama, dağıtım, yenilik, birleşme ve satın alımlar, ticaret ve ihracat alanlarındaki zorluklar ve fırsatlardan haberdar ederek şirketten müşteriye ve işletmeler arası pazarlarda müşterilerimize yardım ederiz. Pazar boyutlandırması, istihbari rekabet bilgileri, eğilim analizleri, pazar cazibesi ve pazarlama iddialarıyla yerel, bölgesel ve küresel büyüme stratejisi desteği sağlarız.

Son derece detaylı analiz gerektiren, mevcut pazar verilerinin kısıtlı olduğu ve oldukça az sayıda güvenilir bilgi kaynağının bulunduğu projelerde muazzam bir deneyime sahibiz. Siz bir projeye finansman sağlama taahhüdünde bulunmadan önce, biz sizlere ihtiyacınız olan istihbari rekabet bilgisini ortaya koyacak nicel ve nitel araştırma yöntemlerinden oluşan uygun maliyetli bir kombinasyon göstereceğiz. Küresel ihtiyaca özel araştırma ekibimiz, sadece size özel olan ayrıcalıklı çözümler tasarlamada sizinle birlikte çalışacaktır.

Araştırma projenizin sonuçları, ekibinize daha fazla paylaşım ve kullanım imkanı sağlamak için en son görüntüleme teknikleri kullanılarak sunulmaktadır. En zorlayıcı konu başlıklarında bile, projelerimiz müşterilerimize açık bir kavrayış imkanı sunmaktadır; bu sayede müşterilerimiz kararlar alabilmekte, fırsatları tespit edebilmekte ve riskleri azaltabilmektedir.

Bizim hedefimiz her zaman için müşterilerimizle başarılı ve uzun vadeli ortaklıklar geliştirmektir. Başarıyla tamamlanmış 8,000 proje hizmetimizin kalitesini gözler önüne sermektedir.

Pazar araştırması ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için hemen bugün bizimle iletişime geçin.

Kullandığımız

Yöntemler Hakkında

Daha Fazla Bilgi Edin

Bize Ulaşın

DUBAI

Tel: +971 4 372 4363

Info-MENA@euromonitor.com

LONDON

Tel: +44 20 7251 8024

info@euromonitor.com

Diğer Ofisler

PASSPORT

Sektörlor ülkeler ve tüketiciler için küresel araştirma veritabanı

DAHA FAZLA BILGI EDIN​​

EUROMONITOR CONSULTING

Ayrıcalıklı ihtiyaca özel ticari araştirmalar

DAHA FAZLA BILGI EDIN

MARKET RESEARCH REPORTS

Tüm kuruluşlar için pazar araştırması raporları

DAHA FAZLA BILGI EDIN​​

RESEARCH MONITOR

Ticari referans veritabanımız

DAHA FAZLA BILGI EDIN​​